AND-TECH
Twój Partner w Transformacji Cyfrowej

Nasza Misja

W And-Tech wierzymy, że przyszłość przemysłu należy do cyfrowej transformacji. Naszym celem jest wspieranie przedsiębiorstw w osiąganiu sukcesu w erze Przemysłu 4.0 poprzez dostarczanie innowacyjnych rozwiązań i ekspertyzy w zakresie cyfryzacji oraz ubiegania się o niezbędne dofinansowanie.

Nasi Specjaliści

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów, których wiedza i umiejętności są kluczowe dla skutecznego tworzenia planów transformacji cyfrowej oraz ubiegania się o dotacje. 

Nasza Oferta

Jesteśmy gotowi wspierać Twoją firmę w procesie cyfryzacji i przemysłu 4.0. Dzięki naszemu zgranemu zespołowi ekspertów, jesteśmy w stanie dostarczyć kompleksowe rozwiązania, które przyspieszą rozwój Twojego przedsiębiorstwa.

Doświadczenie 

Zespół AND-TECH to eksperci w swojej dziedzinie. Nasi specjaliści to magistrowie inżynierowie, absolwenci Politechniki Poznańskiej na kierunku Automatyka i Robotyka oraz innych kierunkach specjalizujący się w automatyce przemysłowej.

Posiadamy 15-letnie doświadczenie w projektowaniu automatyki przemysłowej oraz jesteśmy autorami wielu patentów związanych z przemysłem i nowymi technologiami. 

AND-TECH

Nasz zespół był także zaangażowany w projekty finansowane z budżetu projektu Horyzont 2020, gdzie odpowiadał za wdrażanie innowacji związanych z przemysłem 4.0, IIoT, optymalizacją procesów oraz sieciami 5G/6G. 

Osiągnięcia obejmują m.in. stworzenie systemu informatycznego do rejestracji milionów kopert miesięcznie, wdrożenie zmiennego druku cyfrowego w branży opakowań (przyspieszając produkcję o 800%), oraz założenie firmy monitorującej wydajność maszyn produkcyjnych i wykorzystującej sztuczną inteligencję do optymalizacji procesów produkcyjnych.

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, aby przyspieszyć transformację cyfrową Twojego przedsiębiorstwa i zdobyć potrzebne wsparcie finansowe.

AND-TECH
  • Doradztwo, Wdrażanie, Opracowania
    PLANY TRANSFORMACJI CYFROWEJ